Ford Kačmáček v současné době hledá kolegy na následující pracovní pozice:

AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme kolegu na pozici autolakýrník

Požadavky

- vzdělání v oboru autolakýrník

- praxe v lakování automobilových dílů

- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost

- zodpovědný přístup k práci

Nabídka

- zajímavé platové ohodnocení

- práce v automobilovém průmyslu v zavedené autolakovně

- stabilní zaměstnání na plný úvazek

- práci v jednosměnném provoze

Pracovní náplň

- Nanášení barvy na automobilové díly

Více informací a kontakt pro zasílání životopisů

Pavel Kadeřábek

Tel.: 724 557 758

E-mail.: pavel.kaderabek@kacmacek.cz

RECEPČNÍ

Hledáme recepční s praxí min. 1 rok na obdobné pozici. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost, příjemný vzhled a vystupování, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz sk. B - podmínkou! Nabízíme práci pro jeden z nejvýznamnějších automobilových řetězců po celém světě, práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí. Požadované vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, požadovaný jazyk angličtina
Nabízíme přátelský kolektiv, platové ohodnocení s přihlédnutím ke kvalitě odvedené práce, moderní a nadprůměrné pracovní zázemí, možnost seberealizace, dobrý kolektiv.
Nástup možný ihned

Kontakt: Aneta Krejčí - 607 103 718