Cesta z D1 do autocentra Ford Kačmáček je snadno dostupná (směr z Brna) exit č. 12. na Pražský okruh / E50 směr Plzeň / Letiště po ujetí 12.9km (cca 9min) po Pražském okruhu – sjezdem č. 3. Pokračujte 1.5km stále rovně až ke kruhovému objezdu. Na kruhovém objezdu třetím sjezdem odbočte na ulici U Okruhu. Po pravé straně se nachází náš K+K Autoservis.

Cesta z Chodova (Litochlebského náměstí) do autocentra Ford Kačmáček je snadno dostupná směrem přes ulici Chilská, po které pojedete rovně 1,2km. Dojedete ke kruhovému objezdu, ze kterého sjedete hned prvním sjezdem do ulice Na Jelenách. Touto ulicí budete pokračovat 300m rovně k dalšímu kruhovému objezdu, na kterém sjezdem č. 3 sjedete na Kunratickou spojku, po které pojedete 3km, až dojedete k dalšímu kruhovému objezdu, na kterém sjedete 3. sjezdem do ulice Vídeňská. Po ulici Vídeňská dojedete k poslednímu kruhovému objezdu, na kterém sjedete hned prvním sjezdem vpravo. Po pravé straně se nachází náš K+K Autoservis.

Cesta z Kačerova do autocentra Ford Kačmáček je také velmi snadná. Pojedete rovně a přibližně po 1,5km sjedete sjezdem po levé straně na ulici Vídeňská, kde dále budete pokračovat rovně. Projedete dva kruhové objezdy, stále pojedete rovně, až se dostaneme k třetímu kruhovému objezdu, odbočíte prvním výjezdem vpravo a po pravé straně se nachází náš K+K Autoservis.