Ford Kačmáček v současné době hledá kolegy na následující pracovní pozice:

PRACOVNÍK MYTÍ VOZIDEL

Hledáme kolegu na pozici pracovník mytí vozidel

Požadavky

  • zodpovědnost, samostatnost, pracovitost,
  • časová flexibilita,
  • řidičský průkaz sk. B - podmínkou,
  • praxe - podmínkou

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení,
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Vestec u Prahy

Více informací u kolegy Pavla Nováka, tel.: 602 714 165

AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme kolegu na pozici autolakýrník

Požadavky

  • vzdělání v oboru autolakýrník
  • praxe v lakování automobilových dílů
  • dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
  • zodpovědný přístup k práci

Nabídka

  • zajímavé platové ohodnocení
  • práce v automobilovém průmyslu v zavedené autolakovně
  • stabilní zaměstnání na plný úvazek
  • práci v jednosměnném provoze

Pracovní náplň

- Nanášení barvy na automobilové díly

Více informací a kontakt pro zasílání životopisů

Pavel Kadeřábek

Tel.: 724 557 758

E-mail.: pavel.kaderabek@kacmacek.cz

RECEPČNÍ

Hledáme recepční s praxí min. 1 rok na obdobné pozici. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost, příjemný vzhled a vystupování, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, řidičský průkaz sk. B - podmínkou! Nabízíme práci pro jeden z nejvýznamnějších automobilových řetězců po celém světě, práci v mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí. Požadované vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, požadovaný jazyk angličtina
Nabízíme přátelský kolektiv, platové ohodnocení s přihlédnutím ke kvalitě odvedené práce, moderní a nadprůměrné pracovní zázemí, možnost seberealizace, dobrý kolektiv.
Nástup možný ihned

Kontakt: Aneta Krejčí - 607 103 718